Please select your page

Manipulace uplatňovaná vůči dětem v rodině může mít řadu podob. Od těch na první pohled výrazných a škodlivých, až po nenápadné či zdánlivě nevinné náznaky, které si rodiče často ani nemusejí uvědomovat. Jaká jsou jejich rizika a čemu se při výchově snažit vyvarovat? To se dozvíte v našem článku: https://www.sancedetem.cz/srv/www/content/pub/cs/clanky/manipulace-ve-vychove-237.html

Téma grantové výzvy je Včasná podpora a pomoc ohroženým těhotným ženám s cílem vytvoření vhodných podmínek pro optimální vývoj jejich dětí.

K účasti na grantovém řízení je nutná registrace do systému pro grantová řízení Nadace Sirius v termínu od 5.11. do 10.12.2018. 

Bližší informace naleznete v tomto článku.

Pro charitativní ambiciózní online projekt Patron dětí, jehož zřizovatelem je Nadace Sirius hledáme SPECIALISTU/KU RISKU který/á bude zodpovědný/á za prověřování patronů, žadatelů a dodavatelů s cílem minimalizovat
rizika v projektu. CV posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., děkujeme!

pdfPlné znění inzerátu63.24 KB